MSI MPG A850G PCIE5 (MPGA850GPCIE5) Boguszów-Gorce
15 opinii
MSI MPG A850G PCIe5.0 850W MSI MPG A850G PCIe5.0 850W to zasilacz, który zapewni Twoim podzespołom wystarczającą ilość energii. Model o konstrukcji modułu DC-DC charakteryzuje się wykonaniem z japońskich kondensatorów. Jego wysoką wydajność potwierdza certyfikat 80 Plus Gold. Co więcej, urządzenie …
od 529 Najbliżej: 5,2 km
Liczba ofert: 24
Oferta sklepu
Opis
MSI MPG A850G PCIe5.0 850W MSI MPG A850G PCIe5.0 850W to zasilacz, który zapewni Twoim podzespołom wystarczającą ilość energii. Model o konstrukcji modułu DC-DC charakteryzuje się wykonaniem z japońskich kondensatorów. Jego wysoką wydajność potwierdza certyfikat 80 Plus Gold. Co więcej, urządzenie ma modularne okablowanie, a przewody są płaskie i czarne. Dzięki temu zachowasz porządek w obudowie i podłączysz tylko te kable, których potrzebujesz. MPG A850G zadba o bezpieczeństwo podłączonych komponentów za sprawą licznych zabezpieczeń. Certyfikat 80 Plus Gold Wysoką sprawność energetyczną zasilacza MSI MPG A850G PCIe5.0 850W potwierdza certyfikat 80 Plus Gold. Oznacza to, że w trakcie pracy więcej energii jest wykorzystane do zasilania komponentów, a mniej rozpraszane w postaci ciepła. Dzięki temu zasilacz osiąga niższe temperatury pracy, a jego chłodzenie może pracować ciszej. Jednocześnie Ty zaoszczędzasz na rachunkach za prąd. Wydajne i ciche chłodzenie Wszystkie komponenty zasilacza chłodzi wydajny wentylator o średnicy 135 mm i solidnym łożysku FDB. Niskie temperatury pracy zagwarantują długą żywotność i stabilność MSI MPG A850G PCIe5.0 850W, a cicha praca zwiększy komfort korzystania z komputera. Inteligentny system kontroli obrotów sprawia, że przy niskim obciążeniu chłodzenie pracuje na niskich obrotach, zapewniając ciszę podczas mniej wymagających prac biurowych.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • MSI
Standard
  • ATX
Moc zasilacza
  • 850 W
Sata
  • 8 wtyczek
Molex
  • 4 wtyczki
Certyfikat
  • 80 Plus Gold
Modularne okablowanie
  • W pełni modularne
Głębokość
  • 150 mm
Ilość wentylatorów chłodzących
  • 1
Natężenie przy napięciu -12V
  • 0.3 A
Szerokość
  • 150 mm
Średnica wentylatorów
  • 135 mm
Waga
  • 0,15 kg
Wtyczka zasilania (ilość pinów)
  • 24
Wysokość
  • 86 mm