Flash MH-SOLO200 - głowa ruchoma (F7100800) Boguszów-Gorce
Flash Professional MH-SOLO200 Specyfikacja techniczna Flash Professional MH-SOLO200 Pobór mocy: 250W Napięcie zasilania: 90 – 260V Częstotliwość napięcia: 50/60Hz Bezpiecznik: F5AL Typ diody: Standard LED (jednokolorowa) Ilość diod: 1 (Biała dioda LED 9000K) + Ring LED: RGB 6W Moc diody: 200W …
od 1 616 Najbliżej: 31 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Flash Professional MH-SOLO200 Specyfikacja techniczna Flash Professional MH-SOLO200 Pobór mocy: 250W Napięcie zasilania: 90 – 260V Częstotliwość napięcia: 50/60Hz Bezpiecznik: F5AL Typ diody: Standard LED (jednokolorowa) Ilość diod: 1 (Biała dioda LED 9000K) + Ring LED: RGB 6W Moc diody: 200W Wyświetlacz: LCD Kolorowy Barwa: Tarcza kolorów – 9 + biały Strumień świetlny: Dystans 5m –> Kąt min. 26.000 lux – Kąt max. 2413 lux ZOOM: Tak Kąt świecenia (min): 5° – (Filtr Frost 10°) Kąt świecenia (max): 14° – (Filtr Frost 25°) Ściemnianie: Płynne: 0 – 100% Pryzmat: Pryzmat: 3-płaszczyznowy pryzmat (zmienna prędkość i kierunek) Filtr FROST: Tak Regulacja ostrości (FOCUS): Elektroniczna Tarcza GOBO: 1 obrotowa tarcza Gobo z 7 gobosami + otwarte. 1 statyczna tarcza Gobo 12 gobosów + otwarte Zakres ruchu – PAN: 630° Zakres ruchu – TILT: 270° Ilość kanałów DMX: 24/22/32 Standard DMX: DMX 512 Sterowanie: 5 przycisków Tryby pracy: DMX 512, Auto, Sound, Master/Slave, RF, W-DMX, Auto Cycle Time Funkcje: CTO, CTB AC IN: powerCON AC OUT: powerCON DMX IN: XLR – 3 pin DMX OUT: XLR – 3 pin Stopień ochrony IP: IP20 Rodzaj obudowy: ABS Chłodzenie: Aktywne Wysokość [cm]: 43 Szerokość [cm]: 31 Głębokość [cm]: 22 Waga [kg]: 10,4 W zestawie: Głowica LED (1 szt.), Uchwyty typu Omega (2 szt.), Przewód powerCON (1 szt.), Linka Bezpieczeństwa (1 szt.), Pilot Zdalnego Sterowania (1 szt.), Przewód DMX (1 szt.), Instrukcja Obsługi (1 szt.) KOD PRODUKTU: F7100800 kod:flashdos25 Flash MH-SOLO200 – Profesjonalna głowica ruchoma LED 200W do oświetlenia scenicznego Flash MH-SOLO200 to idealne połączenie wydajności, niezawodności i efektownego wyglądu. Dzięki zaawansowanej optyce, urządzenie oferuje silny i skupiony strumień światła, doskonały do tworzenia widowiskowych scen i pokazów świetlnych. Kluczowe cechy flash MH-SOLO200 💡 Źródło światła: LED 200W – wysoka jasność i energooszczędność 🔄 Pan/Tilt 540°/270° – płynny, szybki i cichy ruch 🎨 Koło kolorów i gobo – zmienne kolory, wzory i efekty dla maksymalnej kreatywności 🎚️ Sterowanie DMX (8/16 kanałów) – pełna kompatybilność z systemami oświetleniowymi 🔌 Tryby pracy: DMX, Auto, Sound, Master/Slave 🛠️ Trwała, kompaktowa obudowa – idealna do tras koncertowych, klubów, dyskotek i teatrów Zastosowanie MH-SOLO200 ✅ Koncerty i festiwale ✅ Kluby i dyskoteki ✅ Teatry i eventy firmowe ✅ Wydarzenia plenerowe i hale sportowe Dlaczego warto wybrać MH-SOLO200? Nowoczesna technologia LED 200W – długowieczność i niskie zużycie energii Wszechstronność i prostota montażu Profesjonalne efekty w przystępnej cenie Zamów Flash MH-SOLO200 już dziś i zapewnij swojej scenie oświetlenie, które zrobi wrażenie!