Casio G-Shock Classic GA-2100-1AER Bodzentyn
166 opinii
od 379 Najbliżej: 21 km
Liczba ofert: 2
Oferta sklepu
Opis
Casio G-Shock Classic GA-2100-1AER Dane szczegółowe: Absolutnie wytrzymały na niemal wszystkie czynniki zewnętrzne zegarek G-SHOCK GA-2100-1AER. To trwały, solidny zegarek, wzmocniony włóknem węglowym, wytrzymały na warunki w jakich może znaleźć się człowiek. System wstrząsoodporny G-Shock zabezpiecza go przeciwko wstrząsom i uderzeniom. Czasomierz jest oparty na precyzyjnym japońskim mechanizmie kwarcowym. Według danych producenta dokładność chodu w tym modelu wynosi jedynie 20 sekund na miesiąc! Koperta wykonana z tworzywa sztucznego wzmacnianego włóknem węglowym oraz żywicą co dodatkowo wzmacnia a przede wszystkim chroni osadzony wewnątrz mechanizm. Cyferblat został przykryty solidnym szkiełkiem mineralnym.  Zegarek został wyposażony w podświetlenie LED wyświetlacza diodą elektroluminescencyjną. Ciekawą funkcją jest możliwość włączenia auto-podświetlenia dzięki, któremu zegarek podświetli się automatycznie w chwili skierowania ręki w stronę twarzy. Ponadto czasomierz został wyposażony w takie funkcję jak stoper, alarm, dual-time, timer czy kalendarz automatyczny wskazujący aktualny dzień miesiąca, tygodnia, a nawet nazwę miesiąca! Wodoszczelność na poziomie 200m pozwala na pływanie oraz nurkowanie w zegarku. Całość to propozycja nie tylko dla osób uprawiających sport ale również dla osób szukających zegarka wytrzymałego idealnego na co dzień, także casualowego. Parametry techniczne: Wymiary (wys. x szer. x gł. ): 48,5 mm x 45,4 mm x 11,8 mm Waga: ok. 51g
Specyfikacja
Dane podstawowe
Marka
  • Casio
Model
  • GA-2100-1AER
Typ
  • Męskie
Rodzaj
  • Analogowo-cyfrowe
Mechanizm
  • Kwarcowy
Kraj producenta
  • Japonia
Kolor
  • Czarne
Styl
  • Sportowe
Wzór
  • Bez wzoru
Kolor tarczy
  • Czarny
Rodzaj szkła
  • Mineralne
Kształt koperty
  • Okrągły
Kolor koperty
  • Czarny
Materiał koperty
  • Tworzywo sztuczne
Wysokość koperty
  • 11 mm
Szerokość koperty
  • 46 mm
Rodzaj paska
  • Pasek
Materiał paska
  • Tworzywo sztuczne
Zapięcie
  • Na sprzączkę
Długość bransolety
  • 210 mm
Długość paska część ze sprzączką
  • 90 mm
Długość paska część z dziurkami
  • 125 mm
Szerokość
  • 20 mm
Szerokość mocowania
  • 16 mm