Pos Power Pos-50-24-C2 Zasilacz Modułowy 10002001473 Bobowa
ZASILACZ MODUŁOWY IMPULSOWY 2,1A 50W REGULOWANE NAPIĘCIE 21,6 ÷ 26,4VDC Stałonapięciowy zasilacz POS-50-24-C2 marki POS Power może być stosowany do zasilenia wszystkich urządzeń, które wymagają napięcia 24VDC m.in.: taśm LED, kamer, wideodomofonów, urządzeń RTV itp. Zasilacz posiada wąską metalową …
od 47 Najbliżej: 34 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
ZASILACZ MODUŁOWY IMPULSOWY 2,1A 50W REGULOWANE NAPIĘCIE 21,6 ÷ 26,4VDC Stałonapięciowy zasilacz POS-50-24-C2 marki POS Power może być stosowany do zasilenia wszystkich urządzeń, które wymagają napięcia 24VDC m.in.: taśm LED, kamer, wideodomofonów, urządzeń RTV itp. Zasilacz posiada wąską metalową obudowę i chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza. SPECYFIKACJA Napięcie wejściowe: 100 ÷ 240VAC Zakres regulacji napięcia wyjściowego: 21,6 ÷ 26,4VDC Napięcie wyjściowe znamionowe: 24V Prąd znamionowy: 2,1A Moc znamionowa: 50W Zakres regulacji napięcia: 21.6 ÷ 26.4V Stabilizacja UWY w zależności od zmian UWE: ± 0,5% Stabilizacja UWY w zależności od zmian IWY: ± 1% Tolerancja:± 1% Sprawność ≥ 85% Temperatura pracy: -30°C ÷ 70°C Wilgotność pracy: 20 ÷ 90% wilgotność względna(bez kondensacji) Wymiary: 99 x 82 x 30mm [dł. × szer. × wys.] Waga: 0,22kg NAJWAŻNIEJSZE CECHY Zasilacz stałonapięciowy Uniwersalny zakres wartości napięcia wejściowego Zabezpieczenia: zwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe Chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza Stosunkowo niewielki rozmiar
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Pos
Model
  • POS-50-24-C2
Napięcie
  • 24 V