Ferroli Biopellet Pro 12kW LSBBP12T Błażowa
Ferroli BIOPELLET PRO 12kW ___________________________________ BIOPELLET PRO to oszczędne, stalowe kotły grzewcze przystosowane do spalania peletu. Wyróżniają się bardzo wysoką sprawnością (do 96%) i jedną z najwyższych wydajności w swojej klasie. Jest ona możliwa m.in. dzięki modulowanej pracy …
od 10 554,99 Najbliżej: 18 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Ferroli BIOPELLET PRO 12kW ___________________________________ BIOPELLET PRO to oszczędne, stalowe kotły grzewcze przystosowane do spalania peletu. Wyróżniają się bardzo wysoką sprawnością (do 96%) i jedną z najwyższych wydajności w swojej klasie. Jest ona możliwa m.in. dzięki modulowanej pracy nowoczesnego palnika peletowego i komorze spalania z przepływem powietrza kontrolowanym przez wentylator. Te kompaktowe urządzenia posiadają zintegrowany zbiornik na pelet, który pomieści aż 105 kg paliwa! Nad komfortową eksploatacją czuwa nowoczesna automatyka odpowiedzialna m.in. za samoczynne rozpalanie i ekonomiczną pracę urządzenia. Jedne z najbardziej wydajnych kotłów w swojej klasie. - Spełniają wymagania emisji zanieczyszczeń ECO DESIGN. - Bardzo wysoka sprawność (do 96%). - Zbiornik na pelet o pojemności 105 kg. - Nowoczesny modulowany, samoczyszczący się palnik peletowy. - Inteligentna automatyka wyposażona w intuicyjny panel sterowania    z wyświetlaczem LCD kontroluje pracę kotła oraz instalacji c.o./c.w.u.  - W pełni zautomatyzowane rozpalanie i sterowanie procesem spalania - Wentylator wyciągowy dla wymaganego przepływu powietrza    i odprowadzania spalin. - Bogate wyposażenie, m.in.: automatyka, pompa obiegowa,    naczynie wzbiorcze, zawór bezpieczeństwa - Wbudowany stalowy płaszcz wodny - Możliwość podłączenia zasobnika c.w.u. - Możliwość podłączenia dodatkowego   regulatora temperatury pomieszczenia - Łatwy transport i montażu dzięki kompaktowym rozmiarom    (zbiornik na pelet zamontowany za komorą spalania) - Dostęp do podzespołów ułatwiający czyszczenie i czynności serwisowe Dane techniczne Klasa efektywności energetycznej: A+ Spełnia kryteria ECODESIGN Moc: 3,6 - 12,0 kW Średnie zużycie pelletu: 1,6 kg/h Sprawność - nominalna: 94% Sprawność - moc zredukowana: 96% Temperatura spalin wylotowych: 114C Temperatura spalin wylotowych: 83C Emisja CO 13% O: 105 mg/Nm3 Ciąg kominowy: 12 mm Doprowadzenie powietrza Ø: 48 mm Odprowadzenie spalin Ø: 80 mm Pobór mocy - minimalny: 60 W Pobór mocy - maksymalny: 310 W Minimalne odległości montażowe (tył x boki x przód): 350 x 500 x 800 mm Właściwa wielkość granulat peletu - Ø: 6-8 mm Właściwa wielkość granulat peletu - długość: 20 - 30 mm Pojemność naczynia wzbiorczego: 5l Przyłącza - zasilanie c.o.: 1" Przyłącza - powrót: 1" Robocza temperatura otoczenia - minimalna: 5C Robocza temperatura otoczenia - maksymalna: 40C Temperatura wody - maksymalna: 90C Wilgotność w temp. otoczenia 30C: 85% Pojemność płaszcza wodnego: 30 l Ciśnienie robocze - maksymalne: 2 bar Wymiary (wys. x szer. x gł.): 1490 x 600 x 750 mm Pojemność zasobnika na pellet: 105 kg Masa: 220 kg Zasilanie elektryczne: 1/N/PE ~230 V / 50 Hz
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Ferroli
Rodzaj
  • Dwufunkcyjne
Rodzaj paliwa
  • Pellet
Sprawność Cieplna
  • 94,1%
Klasa kotła
  • 5
Typ spalania
  • Dolne
Informacje dodatkowe
  • Dopuszczalna praca w układzie zamkniętym
Źródło energii
  • Paliwo stałe
Komora spalania
  • Zamknięta
Moc
  • 12 kW
Zasobnik na paliwo
  • Tak
Maksymalna Temperatura Wody
  • 90°C
Maksymalne Ciśnienie Robocze
  • 2 bar
Materiał
  • Stalowe
Pojemność Wodna
  • 30 L
Rodzaj sterownika
  • FuzzyLogic
Masa Kotła
  • 220 kg
Waga
  • 220 kg
Klasa energetyczna
  • A+++
Wysokość
  • 1490 mm
Szerokość
  • 600 mm
Głębokość
  • 750 mm
Opinie Ferroli Biopellet Pro 12kW LSBBP12T Błażowa