Termet Silver Pro 25kW WKD6101000000PL1T Bieruń
8 opinii
od 5 206,99 Najbliżej: 5,9 km
Liczba ofert: 8
Oferta sklepu
Opis
TERMET ECOCONDENS KOCIOŁ SILVER PRO 25/30 Gazowe kotły kondensacyjne Silver Pro, to jedne z najnowocześniejszych urządzeń na rynku europejskim wykorzystujące efekt kondensacji do celów grzewczych. Kotły te są niezwykle przyjazne w obsłudze - poprzez nieskomplikowany panel sterowania oraz w serwisowaniu - dzięki zwartej konstrukcji. Atrakcyjny wygląd oraz kompaktowe wymiary umożliwiają zastosowanie produktów Silver Pro do każdej aranżacji w kuchni (swobodnie mieszczą się w ciągu szafek kuchennych) i innych pomieszczeniach użytkowych. Szeroki zakres modulacji sprawia, że kotły te idealnie sprawdzają się również do ogrzewania małych powierzchni oraz obiektów o niskim zapotrzebowaniu na ciepło. -klasa energetyczna: A -8-litrowe naczynie wzbiorcze umieszczone z boku urządzenia -system komunikacji OPEN-THERM poprzez regulator EASY REMOTE (zdalne sterowanie parametrami kotła z pozycji regulatora pokojowego) -nowoczesny wymiennik ciepła o wysokiej sprawności, w postaci pojedynczej wężownicy wykonanej ze stali nierdzewnej -niezwykle szeroki zakres modulacji mocy: od 12% do 100% -wentylator z płynną regulacją obrotów (sterowany elektronicznie) -palnik cylindryczny ze stali nierdzewnej o niskiej emisji NOx (klasa 6) -grupa hydrauliczna w postaci hydrobloku montowania na szybkozłączach -kompletny system zabezpieczeń -możliwość pracy z modułami wielostrefowymi do systemów grzewczych -możliwość współpracy z pompami ciepła powietrze/woda -dodatkowa izolacja dźwiękochłonna zapewnia cichą pracę kotła (zaledwie 48 dB!) -współpraca z kolektorami słonecznymi -wysokoefektywna pompa obiegowa -współpraca z zasobnikami c.w.u. przez zawór trójdrożny Specyfikacja Materiał wymiennika ciepła Stal nierdzewna Gatunek materiału Inne Wersja zamknięta Tak Możliwość pracy z otwartą komorą spalania Tak Moc znamionowa, 80-60°C 24 kW Moc znamionowa, 50-30°C 26.5 kW Maks. znamionowe obciążenie grzewcze 24.5 kW Min. znamionowe obciążenie grzewcze 3.8 kW Regulowana moc grzewcza Tak Płomień oszczędnościowy Tak Do gazu ziemnego Tak Do propanu Tak Do butanu Tak Do metanu Tak Wymagany zestaw przezbrajający Tak Sygnał sterujący włącz/wyłącz Tak Sygnał sterujący wysoki/niski Tak Sygnał sterujący OpenTherm Tak Sygnał sterujący 0-10 V Tak Sterowanie palnikiem wysoki/niski Tak Sterowanie palnikiem modulowane Tak Maks. temperatura zasilania (temperatura pracy) 95 °C Maksymalne dopuszczalne ciśnienie pracy 3 bar Certyfikat gazowy HR Tak Certyfikat gazowy VR Tak Certyfikat gazowy VR/SV Tak Certyfikat gazowy NZ Tak Sprawność 98 %/100% Z wbudowanym ekonomizerem Tak Drugie przyłącze powrotu Tak Moc znamionowa CWU 30 kW Obciążenie nominalne przy maks. wartości CWU 30.6 kW Wydajność CWU przy 60°C 14 l/min Minimalny przepływ 2 l/min Wbudowany zawór napełniający/spustowy Tak Wbudowany sterownik pompy Tak Wbudowany manometr Tak Wbudowany sterownik pogodowy Tak Wbudowane naczynie wzbiorcze Tak Wbudowany zawór nadciśnieniowy Tak Wbudowana grupa bezpieczeństwa Tak Wysokość 775 mm Szerokość 400 mm Głębokość 300 mm Połączenie zasilające Gwint zewnętrzny gazowy walcowy (BSPP) Średnica nominalna rury zasilającej 3/4 cala (20) Połączenie powrotu Gwint zewnętrzny gazowy walcowy (BSPP) Średnica nominalna przyłącza powrotu 3/4 cala (20) Przyłącze paliwa Gwint zewnętrzny gazowy walcowy (BSPP) Średnica nominalna przewodu paliwowego 3/4 cala (20) Rodzaj połączenia wlotu powietrza Połączenie kielichowe Nominalna średnica kanału powietrza wlotowego 100 mm Przyłącze odprowadzania spalin Połączenie kielichowe Nominalna średnica kanału odprowadzania spalin 60 mm Przyłącze zimnej wody Gwint zewnętrzny gazowy walcowy (BSPP) Średnica nominalna zaworu zimnej wody 1/2 cala (15) Przyłącze ciepłej wody Gwint zewnętrzny gazowy walcowy (BSPP) Średnica nominalna rury ciepłej wody 1/2 cala (15) Przyłącze odprowadzania skroplin Elastyczny SEER (sezonowy wskaźnik efektywności energetycznej) w warunkach średnich 95 % Efektywność energetyczna podgrzewania wody (nwh) 80 % Profil wydajności XL Klasa energetyczna CO A Klasa energetyczna CWU A Wytwarzane ciepło użytkowe przy znam. mocy ciepl. i w reżimie wysokotemp. (P4) 24.3 kW Wydajność grzewcza przy znam. mocy ciepl. i w reżimie wysokotemperaturowym (n4) 88.9 % Dodatkowe zużycie energii przy pełnym obciążeniu (Elmax) 0.077 kW Dodatkowe zużycie energii w trybie czuwania (Psb) 0.004 kW
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Termet
Rodzaj
  • Dwufunkcyjne
Rodzaj paliwa
  • Gaz
Klasa kotła
  • 5
Informacje dodatkowe
  • Dopuszczalna praca w układzie zamkniętym
Źródło energii
  • Gazowe
Moc
  • 25 kW
Materiał
  • Stalowe
Klasa energetyczna
  • A
Opinie Termet Silver Pro 25kW WKD6101000000PL1T Bieruń