RYOBI R18GS18-0 Bieruń
GWOŹDZIARKA 18V SOLO (WERSJA BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI) RYOBI R18GS18-0 AirStrike sprawia, że narzędzie nie potrzebuje do działania sprężarki, przewodu powietrznego ani wkładów gazowych. Mała głębokość regulacji napędu sprawia, że powierzchnia robocza chroniona jest przed uszkodzeniem. …
Liczba ofert: 51
Oferta sklepu
Lista Ofert
17 kmChrzanowska 10A Libiąż751,93 zł -
34 kmKarola Miarki 13A Piekary Śląskie751,93 zł -
Opis
GWOŹDZIARKA 18V SOLO (WERSJA BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI) RYOBI R18GS18-0 AirStrike sprawia, że narzędzie nie potrzebuje do działania sprężarki, przewodu powietrznego ani wkładów gazowych. Mała głębokość regulacji napędu sprawia, że powierzchnia robocza chroniona jest przed uszkodzeniem. Technologia Grip Light ułatwia pracę w ciemnościach, umożliwia uruchomienie diody LED. Hak do mocowania na pasku usprawnia przenoszenie. Dane techniczne Napięcie: 18V. Długość zszywek: 10-38mm. Pojemność magazynka: 100. Wielkość zszywek: 5.5-6.1mm. Masa: 2.3kg. Wyposażenie podstawowe Zszywki 500x38mm. Odwracalny klips na pasek. Model bez akumulatora i ładowarki.