Lfp Lwp Erga A03201501001 Bieruń
4,76
63 opinie
od 616,32 Najbliżej: 5,9 km
Liczba ofert: 4
Oferta sklepu
Opis
Pompa ERGA cyrkulacyjna LFP A032-015-010-01 LFP Pompa ERGA cyrkulacyjna Pompa cyrkulacyjna ERGA przeznaczona jest do wymuszania obiegu ciepłej wody użytkowej w instalacjach domowych. Dzięki jej zastosowaniu z Twojego kranu ciepła woda popłynie natychmiast po odkręceniu. Dzięki manualnej zmianie prędkości obrotowej elektronicznie sterowanego silnika, parametry hydrauliczne pompy mogą zostać dopasowane do aktualnych wymagań danej instalacji. Jest to pierwsza pompa wykonana w tak zaawansowanej i unikatowej technologii ECM, dzięki temu silnik może zużywać zaledwie 3 WAT-y energii elektrycznej. W pompie zastosowano zaawansowany silnik z magnesem stałym o wysokiej sprawności. Jedyną ruchomą częścią pompy jest sferycznie ukształtowany wirnik kulowy, osadzony na nieruchomym trzpieniu, zakończonym odpornym na ścieranie ceramicznym łożyskiem kulowym. Rozwiązanie to gwarantuje wiele korzyści Wirnik ustawia się sam Nie powstaje luz łożyskowy Nie wzrasta głośność pracy pompy Łożysko jest smarowane i chłodzone przez pompowane medium Nie ma potrzeby konserwowania pompy Nie dochodzi do blokowania pompy przy drobnych zabrudzeniach Bezpieczny rozruch przy dłuższym przestoju Dzięki zastosowaniu technologii ECM, pompa ERGA jest pompą o wysokiej sprawności. Polepszenie momentu rozruchowego, udoskonalenie systemu zapobiegającego zablokowaniu się pompy oraz zabezpieczenie przed gromadzeniem się kamienia, dodatkowo powoduje znaczne oszczędności energii (zużycie do poziomu 3 WAT) przy zachowaniu tej samej wydajności. PRZEZNACZENIE: Pompa ERGA przeznaczona jest do cyrkulacji ciepłej wody użytkowej w instalacjach domowych. Jej działanie pozwala na otrzymanie ciepłej wody zaraz po odkręceniu kranu. KONSTRUKCJA - część hydrauliczna Pompa bezdławnicowa Mosiężny korpus z króćcami o jednakowej średnicy Wirnik kulisty zamknięty, kompozytowy Przyłącza gwintowane KONSTRUKCJA - silnik Komutowany elektronicznie (ECM) Bezstopniowa manualna regulacja prędkości obrotowej Łożysko ceramiczne osadzone na nieruchomym trzpieniu Obudowa silnika z tworzywa sztucznego Zabezpieczony przed przeciążeniami, suchobiegiem i przegrzaniem ZALETY PRODUKTU Niskie zużycie energii od 3W - wysoka sprawność Brak konieczności obsługi Wbudowany układ przeciwzwarciowy Cichobieżność Wysoka jakość wykonania Łatwość instalacji i uruchomienia Odporność na drobne zanieczyszczenia DANE TECHNICZNE Wydajność: 0,9 m3/h Wysokość podnoszenia: do 1,1 m Ciśnienie robocze: 1,0 MPa Średnica przyłączy: 1/2" Temperatura czynnika: od 10ºC do 110ºC Temperatura zalecana dla układów c.w.u.: od 2ºC do 65ºC Napięcie: 1~230-240V Stopień ochrony: IP44 Klasa izolacji: F Minimalne ciśnienie napływu, które należy zapewnić po stronie ssawnej pompy przy temperaturze 75ºC wynosi: 0,5 m Minimalne ciśnienie napływu, które należy zapewnić po stronie ssawnej pompy przy temperaturze 90ºC wynosi: 2,8 m Masa: 0,6 kg LEGENDA DO RYSUNKU TECHNICZNEGO L1: 80 mm L2: 65 mm B: 80 mm H1: 118 mm H2: 104 mm D: 1/2" Typ produktu: pompa cyrkulacyjna Stopień ochrony: IP44 Maksymalne ciśnienie pracy: 10 bar Zasilanie: 230-240 V, 50 Hz Wysokość podnoszenia: do 1,1 m Klasa izolacji: F Wydajność: 0,9 m3/h Temperatura medium: od +10 do +110 ºC Minimalne ciśnienie napływu, które należy zapewnić po stronie ssawnej pompy przy temperaturze 75°C: 0,5 m Minimalne ciśnienie napływu, które należy zapewnić po stronie ssawnej pompy przy temperaturze 90°C: 2,8 m Temperatura zalecana dla układów c.w.u.: od +2 do +65 ºC Rozmiar przyłącza: 1/2" Waga brutto [kg]: 0.6 Kod producenta: A032-015-010-01