DAHUA ARC3000HW2868 Bieruń
od 631,46 Najbliżej: 17 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Bezprzewodowa centrala alarmowa ARC3000H-W2(868) obsługuje max. 150 urządzeń Ponadto urządzenie pozwala obsłużyć max. 6 bezprzewodowych sygnalizatorów oraz do 64 pilotów Liczba obsługiwanych czujek bezprzewodowych: max. 150 szt. Liczba obsługiwanych pilotów: max. 64 szt. Obsługa kart/breloków RFID: Liczba obsługiwanych syren bezprzewodowych: max. 6 szt. Zakres częstotliwości pracy urządzeń bezprzewodowych: 868 MHz Zasięg działania w terenie otwartym: max. 2000 m Klawiatura w komplecie: Ekspander w komplecie : Wbudowane moduły: LAN, 10/100Mb, Wi-Fi Dostęp z komputera PC: aplikacja DMSS - dla użytkownika końcowego aplikacja COS Pro - dla instalatora Dostęp z telefonu komórkowego: Wybrane funkcje: Komunikacja dwukierunkowa Konfiguracja za pośrednictwem klienta www, klienta mobilnego lub oprogramowania Sygnalizacja LED Zasilanie: 12 V DC / 1.5 A (zasilacz w komplecie) Obudowa: Tworzywo sztuczne Kolor: Biały Temperatura pracy: -10 °C ... 55 °C Waga: 0.37 kg Wymiary: 163 x 163 x 32 mm Producent / Marka: DAHUA Gwarancja: 3 lata Karta katalogowa producenta EN Instrukcja użytkownika EN Instrukcja szybkiego uruchamiania