Szukasz

Żelazka Bielsko-Biała

i okolice
Żelazka
Żelazka
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Philips Azur Pro GC4887/30

4,5
Philips Azur Pro GC4887/30
Dla mnie najważniejszą cechą żelazka jest wygoda użytkowania. Żelazko Philips GC4887/30 posiada wygodny uchwyt, przez co żelazko dobrze trzyma się w dłoni. Generator pary umiejscowiony jest w dolnej części uchwytu, można włączyć uderzenie pary nie odrywając dłoni od żelazka. Do wygody użytkowania oprócz ergonomii zaliczam też szybkość działania, w tym przypadku duża moc (3000 W) usprawnia prasowanie; poprzez szybkie i równomierne nagrzanie stopy żelazka. Dodatkowo stopa żelazka posiada warstwę tlenku tytanu; co powoduje,że stopa ma lepszy poślizg i jest odporna na zarysowania. Można rzec, że żelazko Philips śmiga po ubraniu, a efekt spełnia moje oczekiwania. Inne aspekty jak długość kabla (2,5 m) czy blokada kapania to sprawy drugorzędne, jednak nie mniej ważne. Warto wspomnieć o samoczyszczeniu żelazka oraz wbudowanym pojemniku na kamień, przy dłuższym użytkowaniu ten element jest niezbędny. Dobrą opcją jest również stan uśpienia żelazka.

Bosch TDI903231A

5
Bosch TDI903231A
Żelazka używam od ośmiu miesięcy.Fakt,że zużywa dużo wody i jest głośnawe,ale w porównaniu z poprzednim żelazkiem prasuje się lekko i przyjemnie.Sensor dotyku to bardzo przydatna i ekonomiczna funkcja.Następnym plusem jest automatyczne dostosowywanie temperatury do prasowanego materiału i bardzo wydajny generator pary.Produkt godny polecenia.

Philips Azur Pro GC4881/20

4,5
Philips Azur Pro GC4881/20
Jestem bardzo zadowolona z żelazka,polecam wszystkim.W porównaniu z moim poprzednim żelazkiem to jest super,cięższe niż tamto a tak leciutko się prasuje jakby było bardzo lekkie.