Szukasz

Monitory pracy serca, pulsometry Bielsko-Biała

i okolice
Monitory pracy serca, pulsometry
Monitory pracy serca, pulsometry
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Polar V800 Hr czarny

5
Polar V800 Hr czarny
Zegarek świetny. Mój maź jest bardzo zadowolony , od wigilii nie mam chwili spokoju, bo zegarek wskazuje poziom aktywności i jak tylko spada, idzie biegać:) ogólnie super sprawa, jeszcze na basenie nie był używany, wiec jestem ciekawa opinii męża. Kupiłam zegarek dla amatora, maż trochę biega, pływa, jeździ rowerem, ale nie jest triathlonista, itp. , jednak jest nim zachwycony. Dla wszystkich aktywnych gadżeto-maniaków rzecz niezbędna!

Garmin Forerunner 35 Czarny (010-01689-10)

5
Garmin Forerunner 35 Czarny (010-01689-10)
Szukałem niedrogiego zegarka sportowego głównie do biegania i jazdy na rowerze. Postawiłem na sprawdzoną i pewną Firmę Garmin. Zegarek bardzo prosty w obsłudze, intuicyjne poruszanie się po menu. Super wyświetlacz, na którym widać wszystko wyraźnie nawet w ostrym słońcu. Powiadomienia wibracyjne spokojnie wyczuwalne podczas treningu. GPS lokalizuje w ok 10-20 sek. Bateria pozwala na długie godziny korzystania ze sprzętu. Synchronizacja z aplikacją Garmin Connect jak i Endomondo automatyczna przez bluetooth. Polecam

Garmin Fenix 3 HR Silver Edition Czarno-Srebrny 010-01338-77

5
Garmin Fenix 3 HR Silver Edition Czarno-Srebrny 010-01338-77
Zegarek spełnia moje wymagania. Pomiar w nadgarstku sprawdza się do monitorowania całodziennego wysiłku a zwłaszcza pozwala kontrolować zmęczenie (tętno spoczynkowe), jednak do aktywności innych niż wędrowanie, a w moim przypadku mowa o bieganiu, kardio i rowerze, zakładam pasek.