Szukasz

Masażery Bielsko-Biała

i okolice
Masażery
Masażery
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Beurer MG 100

4,5
Beurer MG 100
No cóż - komentarze typu głośny, ciężki, brzydki są po prostu śmieszne. Ciężki masażer to ZALETA! Im cięższy tym skuteczniejszy jeżeli korzysta się samemu. Logiczne. Osobiście drugi, który posiadam jest jeszcze cięższy i kupując kierowałem się właśnie wagą. Głośny - sprawa indywidualna, ale przy dużym silniku czego innego się spodziewać. Brzydki - zastanawiają mnie osoby kupujące masażer kierując się wyglądem. No i sprawa druga - czy kupując nie widziały jak sprzęt wygląda. Paranoja. Osobiście polecam sprzęt chociaż preferuję jeszcze mocniejszy poziom "ugniatania". Cena adekwatna do jakości - 50% obudowy to metal. 3-letnia gwarancja.

Medisana MBH 88375

5
Medisana MBH 88375
bardzo przyjemna mata, miękka, cicha praca urządzenia, lekki sprzęt, zajmuje mało miejsca, cena zachęca a jakość produktu za tą cenę bardzo dobra, cieszę się, ze kupiłam ten produkt

Beurer MG 300

5
Beurer MG 300
Ogólnie masażer dobry, chociaż nie idealny, jednak żaden automat nie zastąpi w tym zakresie człowieka. Przy bardzo spiętych plecach postawił mnie na nogi, chociaż może nie od razu, a po kilku sesjach i przećwiczeniu różnych opcji. Największą zaletą jest możliwość wyboru rodzaju masażu (3 programy automatyczne + 3 samodzielne tryby w dolnej części pilota) oraz masaż punktowy. Prawdopodobnie jest to najlepszy masażer na rynku, jednak ma kilka wad, niektórym z nich można zaradzić lepiej, innym gorzej. Mata masuje kręgosłup od pasa w górę, omijając dolną część pleców (można podłożyć dodatkową poduszkę), za mocno dopasowuje się do krzywizny pleców na wysokości łopatek i, jak dla mnie, masaż tej okolicy jest za słaby (pomaga osunięcie się w dół + masaż punktowy, wtedy masuje łopatki aż miło), słabo masuje kark, a mięśnia leżącego na ramionach nie masuje wcale. Jednak, przy rozmasowaniu niższej części karku, nie ma to już dla mnie aż takiego znaczenia, bo ogólne napięcie tej okolicy się zmniejsza. Co do opcji skanowania, warto wiedzieć, że ma na celu dopasowanie się do wzrostu użytkownika, a nie znalezienie najbardziej spiętych miejsc, jak można wyczytać na stronach niektórych sklepów ( ! ). Pilot nie jest najbardziej udany ani intuicyjny, przy naprowadzaniu na masaż punktowy jest mało płynny. Zmiana rozstawu głowic jest możliwa tylko przy masażu rolującym, a masaż punktowy tylko przy opcji samodzielnego masażu shiatsu lub swing. Rozgryzienie tego zajęło mi trochę czasu i nerwów, bo nie jest jasno opisane w instrukcji.