Black&Decker Pilarka tarczowa (CS1250L-QS) Bielsko-Biała
CS1250L-QS Pilarka tarczowa 1250W, 66mm Wiodąca w swojej klasie wydajność i wysokie parametry Łatwy do stosowania, zintegrowany system ustawiania głębokości cięcia Tarcza 190mm umożliwia cięcie o głębokości 66 mm WŁAŚCIWOŚCI Możliwość cięcia w odchyleniu od pionu zapewnia wszechstronność …
od 349 Najbliżej: 31 km
Liczba ofert: 5
Oferta sklepu
Opis
CS1250L-QS Pilarka tarczowa 1250W, 66mm Wiodąca w swojej klasie wydajność i wysokie parametry Łatwy do stosowania, zintegrowany system ustawiania głębokości cięcia Tarcza 190mm umożliwia cięcie o głębokości 66 mm WŁAŚCIWOŚCI Możliwość cięcia w odchyleniu od pionu zapewnia wszechstronność zastosowań. Maksymalna głębokość cięcia przy odchyleniu 45° wynosi 50 mm Ustawiana (zmniejszana lub zwiększana) głębokość cięcia zapewnia optymalne wykonanie pracy Zabezpieczenie włącznika zapobiega przypadkowemu uruchomieniu Adapter do odsysania pyłu zapewnia czystość w miejscu pracy ZAWIERA Instrukcja obsługi WSPARCIE 2 LATA GWARANCJI Jesteśmy pewni jakości naszych produktów i naprawimy bez opłat wszelkie usterki wynikające z wadliwych materiałów lub wykonania w ramach określonej gwarancji. SERWIS Podejmujemy szeroko zakrojone działania, aby zapewnić, że wszystkie nasze produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i spełniają wszystkie odpowiednie przepisy. POZNAJ CAŁĄ GAMĘ PILAREK TARCZOWYCH BLACK+DECKER: @media only screen and (max-width: 720px){ .lnd_media { width: 100%!important; } } .lnd_article-main { width: 1400px; margin: 0 auto; } @media only screen and (max-width: 720px) { .lnd_article-main { width: 100%!important; } } .lnd_produ img { transition: transform .4s ease-out; } .lnd_produ img:hover { transform: scale(1.25); }
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Black+Decker
Rodzaj
  • Tarczowe
Przeznaczenie
  • Do drewna
Zasilanie
  • Sieciowe
Moc
  • 1250 W
Waga
  • 5 kg
Wyposażenie
  • Tarcza tnąca
Model
  • CS1250L
Średnica tarczy
  • 190 mm
Napięcie
  • 230 V