Delphi Przepływomierz Masowy Powietrza Af10145 12B1 Biecz
od 313,82 Najbliżej: 39 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA HONDA Informacje o towarze: Podana cena jest za jedna sztuke. Jeśli masz wątpliwości, czy dana część jest do Twojego samochodu sprawdź w katalogu TecAlliance oraz w programach serwisowych VIN. Kod: AF10145-12B1 Producent: DELPHI GenArtName: Przepływomierz masowy powietrza EAN: 5012759556245 Rodzaj korpusu: bez obudowy Liczba zestyków: 5 Rodzaj wtyczki: męski Kolor obudowy: czarny/srebrny Napięcie [V]: 12 zalecane rozszerzenie naprawy: Filtr powietrza Ilość - określa sume sztuk zamontowanych w samochodzie. Komplet oznacza jedna sztuke kompletna. ACURA MDX (YD_) 3.5 AWD 11.2013 215 kW / 292KM ACURA MDX (YD_) 3.5 iVtec AWD 01.2014 - 12.2017 213 kW / 290KM ACURA RDX 3.5 AWD 01.2012 - 08.2015 204 kW / 277KM ACURA TLX 3.5 i-VTEC AWD 07.2014 216 kW / 294KM HONDA ACCORD IX sedan (CR) 2.4 (CR2) 07.2014 132 kW / 180KM HONDA ACCORD IX sedan (CR) 3.5 09.2012 207 kW / 282KM HONDA ACCORD VIII (CU) 2.0 i (CU1) 06.2008 - 06.2015 115 kW / 156KM HONDA ACCORD VIII Kombi (CW) 2.0 i (CW1) 07.2008 - 06.2015 115 kW / 156KM HONDA CITY V sedan (GM2, GM3) 1.3 i-V TEC 09.2008 73 kW / 99KM HONDA CIVIC IX (FK) 1.4 i-VTEC (FK1) 02.2012 - 12.2016 73 kW / 99KM HONDA CIVIC IX (FK) 1.8 i-VTEC (FK2) 02.2012 - 12.2016 104 kW / 141KM HONDA CIVIC IX sedan (FB) 1.6 (FB7, FB1) 09.2011 - 12.2016 92 kW / 125KM HONDA CIVIC IX sedan (FB) 1.8 (FB2) 02.2012 - 12.2016 104 kW / 141KM HONDA CIVIC IX sedan (FB) 1.8 (FB2) 09.2011 - 12.2016 104 kW / 141KM HONDA CIVIC IX Tourer (FK) 1.8 i-VTEC (FK2) 01.2014 - 12.2016 104 kW / 141KM HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.4 (FK1) 09.2005 - 09.2008 61 kW / 83KM HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.4 (FK1, FN4) 10.2008 - 12.2011 73 kW / 100KM HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.8 (FN1, FK2) 09.2005 - 12.2011 103 kW / 140KM HONDA CIVIC VIII sedan (FD, FA) 1.3 IMA (FA3, FD3) 01.2006 - 12.2012 70 kW / 95KM HONDA CIVIC VIII sedan (FD, FA) 1.3 IMA (FD3) 01.2010 - 02.2012 85 kW / 116KM HONDA CIVIC VIII sedan (FD, FA) 1.6 09.2005 - 12.2012 92 kW / 125KM HONDA CIVIC VIII sedan (FD, FA) 1.6 (FD6) 09.2005 - 12.2012 84 kW / 114KM HONDA CIVIC VIII sedan (FD, FA) 1.8 (FD1, FD7, FA1) 09.2005 - 02.2012 103 kW / 140KM HONDA CIVIC VIII sedan (FD, FA) 1.8 EXS Flex 11.2006 - 05.2013 103 kW / 140KM HONDA CIVIC X sedan (FC_) 1.6 i-VTEC (FC5) 09.2016 - 12.2022 92 kW / 125KM HONDA CIVIC X sedan (FC_) 1.6 i-VTEC LPG 01.2019 - 12.2022 92 kW / 125KM HONDA CR-V III (RE_) 2.0 i-VTEC 4WD (RE5, RE2) 10.2006 - 06.2012 110 kW / 150KM HONDA CR-V III (RE_) 2.0 i-VTEC (RE5, RE1) 01.2007 - 06.2012 110 kW / 150KM HONDA CR-V IV (RM_) 2.0 (RM1) 01.2012 110 kW / 150KM HONDA CR-V IV (RM_) 2.0 AWD (RE5, RM2) 10.2012 114 kW / 155KM HONDA CR-V IV (RM_) 2.0 iVtec (RE5, RM1) 10.2012 114 kW / 155KM HONDA CR-V IV (RM_) 2.4 AWD 09.2015 138 kW / 188KM HONDA CR-V V (RW_, RT_) 2.0 e-CVT Hybrid (RT5) 12.2018 158 kW / 215KM HONDA CR-V V (RW_, RT_) 2.0 e-CVT Hybrid AWD (RT6) 09.2020 158 kW / 215KM HONDA CR-V V (RW_, RT_) 2.4 i-VTEC AWD (RW6) 09.2017 137 kW / 186KM HONDA CR-Z (ZF) 1.5 IMA (ZF1) 09.2010 - 12.2013 91 kW / 124KM HONDA CR-Z (ZF) 1.5 IMA (ZF2) 11.2012 101 kW / 137KM HONDA FR-V (BE) 1.8 (BE1) 01.2007 103 kW / 140KM HONDA HR-V (RU) 1.5 (RU1) 08.2015 96 kW / 130KM HONDA INSIGHT (ZE_) 1.3 IMA (ZE28, ZE2) 04.2009 65 kW / 88KM HONDA INSIGHT (ZE_) 1.3 IMA (ZE2) 04.2009 73 kW / 99KM HONDA JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 1.2 (GG1) 07.2008 66 kW / 90KM HONDA JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 1.3 i (GE6, GG3, GG6) 07.2008 73 kW / 100KM HONDA JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 1.4 11.2008 74 kW / 101KM HONDA JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 1.3 HYBRID (GP1) 04.2011 75 kW / 102KM HONDA JAZZ IV (GK_) 1.3 09.2015 75 kW / 102KM HONDA JAZZ IV (GK_) 1.5 09.2017 96 kW / 130KM HONDA LEGEND IV (KB_) 3.5 V6 4WD (KB1) 05.2006 - 12.2012 217 kW / 295KM HONDA LEGEND IV (KB_) 3.7 VTEC V6 4WD (KB2) 07.2008 - 12.2012 217 kW / 295KM HONDA PILOT 3.5 4WD 09.2008 186 kW / 253KM HONDA PILOT 3.5 4WD 01.2010 - 06.2015 189 kW / 257KM HONDA PILOT 3.5 4WD 01.2011 183 kW / 249KM ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 2.5 DiTD (TFR86_) 10.2006 - 06.2012 100 kW / 136KM ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 2.5 DiTD 4x4 (TFS86_) 01.2007 - 06.2012 100 kW / 136KM ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 3.0 DiTD (TFR85_) 01.2007 - 06.2012 120 kW / 163KM ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 3.0 DiTD 4x4 (TFS85_) 01.2007 - 06.2012 120 kW / 163KM 37980RC0M01, 0 986 JG1 629, FDM545, XAM4180, 558315, 8ET 009 149-491, 8ET 358 095-581, 135010, 135010, 2505010, 37980-RAD-L11, 37980-RNA-A01, 37980RC0M01, 37980RV0A01, 19351, 19351, 86278 Najskuteczniejszą metodą doboru części jest odczytanie numerów z aktualnie zdemontowanej części. Jeśli masz wątpliwości, czy dana część jest do Twojego samochodu sprawdź w katalogu TecAlliance oraz w programach serwisowych VIN. Podana data produkcji danego modelu to całkowity okres produkcji. W podanych latach produkcji mogło być zastosowane kilka różnych typów części. Porównaj wymiary części z założonymi w Twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych. . Nie zniszcz opakowania oryginalnego gdyz jest integralna częścią produktu , nie trzeba niszczyc , brudzić aby obejrzec .