BLUE PRINT Przewody zapłonowe - zestaw ADK81602 Biecz
od 81,59 Najbliżej: 39 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
TOWAR FABRYCZNIE NOWY, ORYGINALNIE ZAPAKOWANY PRZEWODY WYS. NAP. SUZUKI RENOMOWANEJ FIRMY: BLUEPRINT Numer katalogowy: ADK81602/BLP Informacje: Ciężar [kg]: 0,320 dla numeru OE: 33705-83020 Kod: ADK81602 Producent: BLUE PRINT GenArtName: Zestaw przewodów zapłonowych EAN: 5050063816020 NUMERY OE CZĘŚCI 0 986 356 855, 05070155, 1.501.417, 101050, 101050, 132-08-801, 132801, 22.522, 222370031, 33705-60A10, 346539, 360 417, 3A00/118, 4.9417, 4120, 53-0182, 63SZ002, 685I0063, 73529, 8068, 808-16050, 83590, 883110, 912-80-7010 SW, 9127010, CLS134, EC-4169, ENT910104, EPS-1501 417, HOES381, IC-820, ICK-8505, J5388004, J5388004, JPE310, LDRL17, LUC4548, S580I02, SKIC-0030072, SPC7311, T602B, WG2205664, XC411, ZEF913, ZK1765, 05070340, 101124, 101124, 132-08-820, 132820, 25.523, 300/912, 33705-83020, 883111, 912-80-7040 SW, EC-4649, ENT910107, IC-822, JPE313, LDRL1857, MPC-9801, ZEF914, 132-08-822, 132822, 912-80-7041 SW, EC-7471, ENT910125, JPE354, MPC-9820, EC-7554, JP310, MPC-9822, JP313, JP354 ZASTOSOWANIE SUZUKI VITARA (ET, TA, TD) SUZUKI VITARA (ET, TA, TD) 1.6 (SE 416) 02.1991 - 03.1998 70kW / 95KM SUZUKI SJ410 Cabrio (OS) SUZUKI SJ410 Cabrio (OS) 1.0 (SJ410) 09.1981 - 07.1991 33kW / 45KM SUZUKI SAMURAI samochód terenowy zamknięty (SJ_) SUZUKI SAMURAI samochód terenowy zamknięty (SJ_) 1.0 Napęd na wszystkie koła (SJ 410) 11.1988 - 12.2004 33kW / 45KM SUZUKI SAMURAI samochód terenowy zamknięty (SJ_) 1.3 Napęd na wszystkie koła (SJ 413) 11.1988 - 12.2004 51kW / 70KM SUZUKI SAMURAI samochód terenowy zamknięty (SJ_) 1.3 Napęd na wszystkie koła (SJ 413) 11.1988 - 12.2004 44kW / 60KM SUZUKI SAMURAI samochód terenowy zamknięty (SJ_) 1.3 Napęd na wszystkie koła (SJ 413) 11.1988 - 12.2004 47kW / 64KM SUZUKI SAMURAI samochód terenowy zamknięty (SJ_) 1.3 (SJ 413) 08.1989 - 07.1992 49kW / 67KM SUZUKI SJ413 (OS) SUZUKI SJ413 (OS) 1.3 (SJ 413) 08.1986 - 08.1990 44kW / 60KM SUZUKI SJ413 (OS) 1.3 (SJ413) 09.1984 - 08.1990 47kW / 64KM SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 1.6 i 16V (TA02, SE416) 07.1990 - 03.1999 71kW / 97KM SUZUKI SJ410 SUZUKI SJ410 1.0 (SJ410) 09.1981 - 12.1988 33kW / 45KM