Pasek Morellato - A01U3586977897CR18 Bełżyce
od 79 Najbliżej: 30 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Firma Morellato została założona we Włoszech w 1930 roku. Od początku jej istnienia, produktom przyświecały trzy główne wartości: jakość, ręczne wykonanie i innowacyjność. Wartości te znajdują odzwierciedlenie w procesach produkcji i dystrybucji oraz mądrym wykorzystaniu materiałów. Każdy pasek Morellato jest produktem unikatowym i jedynym w swoim rodzaju. Morellato jest światowym liderem pośród producentów pasków i oficjalnym dostawcą dla najbardziej prestiżowych szwajcarskich marek. A01U3586977897CR18 BIKING TECHNO CARBONIO NERO Czarny pasek do zegarka o szerokości mocowania 18mm. Przedmiot oferty jest nowy, oryginalny i wolny od wad, pochodzi od oficjalnego dystrybutora marki Morellato na terenie Polski - 100% oryginalności. Pasuje do wszystkich zegarków o typowej kopercie i szerokości mocowania paska 18mm. Solidny i wytrzymały, fabrycznie nowy wodoodporny pasek wykonany z technocarbonu. Kolor czarny, wzór włókna węglowego, żółte przeszycia na pasku i obu szlufkach, klamerka w kolorze srebrnym, strona wewnętrzna w kolorze żółtym. Wymiary (legenda na rycinie poniżej) A - 75mm B - 120mm C - 100mm D - 60mm E - 18mm/16mm (przy kopercie/ przy zapięciu)
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Morellato
Model
  • A01U3586977897CR18
Wzór
  • Paski
Kolor
  • Srebrne
Materiał paska
  • Skóra naturalna
Długość paska część z dziurkami
  • 120 mm
Długość paska część ze sprzączką
  • 75 mm
Szerokość
  • 18 mm
Szerokość mocowania
  • 18 mm