Telewizor LED LG 32LQ630B6LA 32 cale HD Ready Będzin
51 opinii
od 799 Najbliżej: 4,1 km
Liczba ofert: 30
Oferta sklepu
Opis
32LQ630B6LA Rozdzielczość HD Procesor α5 Gen5 AI dla lepszych wrażeń wizualnych ThinQ AI i webOS dla personalizacji ustawień Brightness Controll AI zapewnia idealny poziom jasności Wiele platform strumieniowania na telewizorach Alert sportowy Nowy poziom jakości HD Telewizory LG HD prezentują bogatsze kolory, dzięki czemu obraz na ich ekranach jest żywszy i bardziej naturalny. Procesor α5 Gen 5 AI Zwiększ swój komfort oglądania Procesor α5 piątej generacji AI w telewizorze LG HD zapewnia wciągające wrażenia wizualne. Inteligencja przekraczająca Twoje wyobrażenie Technologia ThinQ AI daje telewizorom LG HD inteligencję umożliwiającą sterowanie głosem i personalizację treści. Alert Sportowy Dzięki funkcji Alert Sportowy możesz przestać się martwić, że przegapisz mecze ulubionych drużyn! Otrzymuj powiadomienia przed wszystkimi ważnymi meczami. HDR10 Pro Technologia HDR10 Pro umożliwia regulację jasności w taki sposób, aby wzbogacić kolory i zwiększyć przejrzystość obrazu. Zachwyć się realistycznym wyglądem treści na ekranie. Optymalizator gier & Pulpit gry Funkcja Optymalizator gier przedstawia wszystkie ustawienia gry w jednym wygodnym menu telewizora, a nowy pulpit gry zapewnia szybki dostęp do bieżących ustawień. OBRAZ Rozmiar ekranu 32 " / 80 cm Format HD / Rozdzielczość HD Ready / 1366 x 768 Częstotliwość odświeżania ekranu 50 Hz / 60 Hz Technologia obrazu LED Technologia i format HDR HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma) Podświetlenie matrycy Direct LED Tuner DVB-T2 (HEVC), DVB-S2 Tryb gra / sport Funkcje poprawy obrazu Brightness Controll AI MULTIMEDIA Smart TV System Smart LG webOS 6.0 Wi-Fi Łączność bezprzewodowa Bluetooth, Miracast Przeglądarka internetowa Nagrywanie na USB HbbTV Funkcje Smart TV Panel Domowy (Home Dashboard), Sklep LG (LG Content Store), Apple HomeKit, Alerty Sportowe (Sport Alert), Inteligentne rekomendacje Aplikacje Smart TV YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Go / Max, Rakuten TV, Canal Plus Online, Viaplay DŹWIĘK System i moc głośników system 2.0 / 2 x 5 W Korektor dźwięku Technologie dźwięku Dolby Digital ZŁĄCZA Liczba złączy HDMI 2 (2x HDMI 1.4) Liczba złączy USB 1 Złącze Ethernet (LAN) Cyfrowe wyjście optyczne Złącze CI (Common Interface) 1 FIZYCZNE Seria (rok premiery LG Seria 6 / 2022 Kolor obudowy grafitowo-czarny Możliwość montażu na ścianie VESA 200x200 mm Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.) 73,6 x 46,4 x 18 cm Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.) 73,6 x 43,7 x 8,3 cm Szerokość podstawy 60,6 cm Waga z podstawą / bez podstawy 4,7 kg / 4,6 kg Wymiary opakowania 81 x 14 x 50 cm Waga z opakowaniem 4 kg ENERGETYCZNA Klasa energetyczna SDR E Zużycie energii SDR 26 kWh/1000h Klasa energetyczna HDR G Zużycie energii HDR 37 kWh/1000h Rozmiar ekranu 32 " / 80 cm Rozdzielczość 1366 x 768 Pobór mocy (tryb czuwania) 0,5 W Zasilanie 110 - 240 V 50/60 Hz Wyposażenie pilot, podstawa, instrukcja obsługi, baterie
Specyfikacja
Dane podstawowe
Marka
  • LG
Przekątna ekranu
  • 32 cale
Technologia
  • HD Ready
Rozdzielczość ekranu
  • 1366x768
Zastosowane technologie
  • HDR 10
  • Dolby Digital
  • HDR10 Pro
Tuner
  • DVB-C
  • DVB-S
  • DVB-T2
  • DVB-S2
Standard kodowania
  • MPEG-4
  • MPEG-2
  • H.265/HEVC
  • H.264 (MPEG-4 AVC)
Rodzaj ekranu
  • Prosty
Seria
  • LG LQ630
Model
  • 32LQ630B6LA
Funkcje AI
  • Tak
Rodzaj matrycy
  • LED
Częstotliwość odświeżania
  • 50 Hz
Wielkość ekranu
  • 80,1 cm
Tryb HDR
  • Tak
Moc głośników
  • 10 W
Dolby digital
System dźwięku przestrzennego
Smart TV
  • WebOS
Funkcje Smart TV
  • Rakuten TV
  • Apple TV+
  • Viaplay
Komunikacja
  • Bluetooth
  • Wi-Fi
  • LAN
DLNA
Ilość złącz HDMI
  • 2
Ilość złącz USB
  • 1
Ethernet (LAN)
DisplayPort
  • Nie
Cyfrowe wyjście optyczne
Czytnik kart pamięci
  • Nie
Klasa energetyczna
  • E
Zużycie energii na 1000 h w trybie HDR (N)
  • 37 W
Zużycie energii na 1000 h w trybie SDR (N)
  • 26 W
Klasa efektywności energetycznej w trybie HDR
  • G
Klasa efektywności energetycznej w trybie SDR
  • E
Roczne zużycie energii
  • 26 kWh
Pobór mocy w trybie czuwania
  • 0,5 W
Napięcie zasilania
  • 100 - 240 V