Szukasz

Konsole do gier Będzin

i okolice
Konsole do gier
Konsole do gier
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Nvidia Shield TV - Remote Edition

5
Nvidia Shield TV - Remote Edition
Chyba najlepszy smart TV na świecie. Urządzenie jest bardzo szybkie. Dostępna jest bardzo duża liczba aplikacji + można ręcznie instalować aplikacje spoza sklepu. Posiada wbudowaną bardzo użyteczną funkcjonalność Chromecast. Dobre wsparcie: nvidia zapowiada dla swoich urządzeń długoterminowe wsparcie i dostarczanie poprawek nawet dla urządzeń już nie sprzedawanych, także producent Showmax i KODI oficjalnie wspiera to urządzenie. Mimo wysokiej ceny warto kupić to urządzenie.

Sony PlayStation 4 Pro 1TB Czarny

4,5
Sony PlayStation 4 Pro 1TB Czarny
Cena to jakaś zmowa rynkowa, dziwne, że media markt, media expert, neonet, euro rtv agd duże sklepy mają taką samą cenę... a jakiś burek co ma sklep w bloku sprzedaje nówki z polskiej dystrybucji ponad 100zł taniej. Zobaczymy na świeta czy pro stanieje uważam, ze racjonalna cena to 1500zł za nówke.

Nintendo Switch Joy-Con 32GB Niebiesko-czerwony

5
Nintendo Switch Joy-Con 32GB Niebiesko-czerwony
Nie byłem zbytnio przekonany co do tej konsoli. Rok czasu przymierzałem się do tego zakupu, któregoś dnia się w końcu zdecydowałem i szczerze powiem ze nie żałuje. Konsola jest wykonana bardzo dobrze, o wiele lepiej niż bym się spodziewał. Gry na konsoli są naprawdę obiecujące, ale widac różnice na minius pomiędzy wersja w doku a wersja portable. W ogólnym rozrachunku konsola sprawuje się naprawdę dobrze. Myśle iż konsola powinna przypaść gadzeciarzom i nie tylko ;).