Asus TUF Gaming 650B Evo 650W (90YE00D6B0NA00) Barczewo
ASUS TUF Gaming 650W EVO ATX 3.1 – w pełni modułowy, 80 PLUS Bronze Produkt ASUS TUF-GAMING-650B-EVO (90YE00D6-B0NA00) to wysokiej klasy zasilacz zaprojektowany z myślą o komputerach gamingowych i stacjach roboczych. Oferuje stabilne i wydajne zasilanie o mocy całkowitej 650 W, spełniając standardy …
od 337,99 Najbliżej: 48 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
ASUS TUF Gaming 650W EVO ATX 3.1 – w pełni modułowy, 80 PLUS Bronze Produkt ASUS TUF-GAMING-650B-EVO (90YE00D6-B0NA00) to wysokiej klasy zasilacz zaprojektowany z myślą o komputerach gamingowych i stacjach roboczych. Oferuje stabilne i wydajne zasilanie o mocy całkowitej 650 W, spełniając standardy ATX 3.1 oraz posiada certyfikat efektywności energetycznej 80 PLUS Bronze. Dzięki w pełni modułowemu okablowaniu i kompaktowej konstrukcji zasilacz ułatwia porządek w obudowie, poprawia przepływ powietrza i ułatwia montaż nawet w bardziej wymagających zestawach. Konstrukcja z serii TUF zapewnia trwałość oraz zastosowanie technologii i zabezpieczeń, które chronią podzespoły przed przeciążeniami i przegrzaniem. Przeznaczenie: komputery PC, zestawy gamingowe i multimedialne Moc całkowita: 650 W, stabilne zasilanie dla nowoczesnych konfiguracji Certyfikat: 80 PLUS Bronze — lepsza sprawność energetyczna i niższe straty Wersja ATX: 3.1 — zgodność z aktualnymi standardami płyt głównych i komponentów Okablowanie: w pełni modułowe — możliwość podłączenia tylko niezbędnych kabli dla porządku i lepszego przepływu powietrza Chłodzenie: aktywne z jednym wentylatorem (umieszczonym od góry) oraz technologią łożysk DBB zapewniającą długą żywotność Ochrona: zabezpieczenia przeciwprzeciążeniowe, przeciwprądowe, przeciw przegrzaniu oraz zabezpieczenia przeciwzbytniemu i zbyt niskiemu napięciu tech-specs Moc całkowita: 650 W Napięcie wejściowe AC: 100–240 V Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Bronze Wersja ATX: 3.1 Typ PFC: aktywne Typ okablowania: w pełni modułowy Motherboard power connector: 20+4 pin ATX Złącze zasilacza CPU: 4+4 pin (długość kabla: 65 cm) Złącza PCIe: 2 × (6+2 pin) Złącza SATA: 4 (długość kabla: 400, 120 mm) Złącza Peripheral (Molex): 2 (4-pin, długość kabla: 400, 120 mm) Długość kabla płyty głównej: 50 cm Łączna moc (+12 V): 650 W (maksymalny prąd wyjściowy: 54,16 A) Łączna moc (+3.3 V): 80 W (maksymalny prąd: 12 A) Łączna moc (+5 V): 80 W (maksymalny prąd: 12 A) Łączna moc (+5 Vsb): 15 W (maks. prąd: 3 A) Łączna moc (-12 V): 3,6 W (maks. prąd: 0,3 A) MTBF: 120 000 h Liczba wentylatorów: 1 (umiejscowienie: górne) Technologia łożysk: DBB Wbudowany wyłącznik: tak Kolor: czarny Wymiary (produkt): 140 × 150 × 86 mm (szer. × gł. × wys.) Waga: 1,25 kg (waga wraz z opakowaniem: 2,07 kg) Wymiary opakowania: 282 × 182 × 127 mm (szer. × gł. × wys.) Funkcje zabezpieczeń: zabezpieczenie przed przegrzaniem, nadprądowe, przeciążeniowe, zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem oraz ochrona przed zbyt wysokim napięciem Przeznaczenie: PC, gaming Kod producenta / zewnętrzny kod: 00-00175380 Moc: 650 W | Certyfikat Producent: Asus SKU: 90YE00D6-B0NA00 Produkt nowy i oryginalny - Zapewniamy, że oferowany przez nas produkt jest całkowicie nowy i oryginalny. Kompletny zestaw - Produkt dostarczany jest w oryginalnym opakowaniu, z pełnym zestawem akcesoriów, dokładnie tak jak dostarcza go producent. Autentyczność - Nasz produkt pochodzi z oficjalnych kanałów dystrybucji w Unii Europejskiej, co gwarantuje jego autentyczność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Wsparcie producenta - Produkt objęty jest oficjalnym wsparciem producenta, zapewniającym pomoc i serwis na wysokim poziomie.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • ASUS
Standard
  • ATX
Moc zasilacza
  • 650 W
Certyfikat
  • 80 Plus Bronze
Głębokość
  • 150 mm
Szerokość
  • 140 mm
Wysokość
  • 86 mm