Samsung Smart Signage LH24KMCCBGCXEN Baranów Sandomierski
od 6 969 Najbliżej: 25 km
Liczba ofert: 3
Oferta sklepu
Opis
Samoobsługa od razu po wyjęciu z pudełka z systemem operacyjnym Windows Przedstawiamy Samsung Kiosk z systemem operacyjnym Windows: kompaktowy, przyciągający wzrok kiosk zapewniający niezawodną wydajność w każdej lokalizacji biznesowej. Dzięki wbudowanemu systemowi operacyjnemu Windows 10 IoT Enterprise OS jest kompatybilny z różnymi urządzeniami i usługami innych firm w celu integracji operacji biznesowych. Modułowa funkcjonalność pozwala na obsługę każdego typu płatności Kiosk Samsung dzięki modułowym designie, umożliwia obsługę różnych rodzajów płatności – w tym przy użyciu karty kredytowej, kodu kreskowego, kodu QR i NFC – wyposażony jest również w drukarkę. Jest to kompleksowe, zaawansowane rozwiązanie, które nie potrzebuje żadnych dodatkowych urządzeń peryferyjnych, ułatwiając jego utrzymanie. Rozwiązanie typu "wszystko w jednym" z ulepszoną kompatybilnością Samsung Kiosk działający na systemie Windows to rozwiązanie typu "wszystko w jednym" bez potrzeby korzystania z zewnętrznego komputera. Dzięki systemowi operacyjnemu Windows 10 IoT Enterprise OS umożliwia elastyczne połączenie z wszechstronnymi urządzeniami i usługami, dzięki czemu nadaje się do szerokiej gamy zastosowań biznesowych. Solidna i stabilna wydajność Zasilany procesorem Intel® Core™ 11. generacji, Samsung Kiosk zbudowany w oparciu o system operacyjny Windows oferuje wysoką moc obliczeniową zapewniającą elastyczne, stabilne i rozszerzone możliwości, które zapewniają niesamowite i solidne wrażenia użytkownikom w każdym środowisku biznesowym. Kompaktowa i nowoczesna konstrukcja Samsung Kiosk składa się z pojedynczego wyświetlacza i skrzynki połączeniowej oraz opcjonalnego stojaka. Konstrukcja umożliwia czyste i wygodne zarządzanie kablami, a szaro-biały kolor i prosta podstawa oznaczają, że kiosk idealnie wtapia się w każde wnętrze sklepu o stylowym wyglądzie. Wszechstronne rozwiązanie dla każdej branży W celu zwiększenia możliwości zastosowania w dowolnej przestrzeni biznesowej, nowy kiosk Samsung oferuje trzy różne opcje instalacji – na ladzie, na podłodze z użyciem stojaka oraz na ścianie – dodatkowo posiada ukryte żłobienie na przewody i kabel zasilania. A wszystko to bez potrzeby używania zewnętrznego komputera PC. Efekt? Optymalna oszczędność miejsca. Utrzymanie ekranu w czystości Dzięki powłoce antybakteryjnej Samsung Kiosk hamuje rozwój drobnoustrojów, pomagając chronić przed niektórymi bakteriami. Dzięki temu klienci mogą spokojnie skupić się na tym, co jest wyświetlane na ekranie. Minimalizacja wypadków i ryzyka Aby chronić klientów, ekran Samsung Kiosk jest owinięty opatentowaną, nietłukącą się folią, dzięki czemu ekran pozostaje nienaruszony w przypadku pęknięcia. DANE TECHNICZNE Przekątna ekranu 24" Rodzaj panelu ADS Rozdzielczość 1920*1080 (Full HD) Wielkość piksela (Szer. x Wys.) 0.2745 x 0.2745 mm Jasność (standardowa) 250cd/m2 Współczynnik kontrastu 1000:1 Kąt widzenia (poziomy/pionowy) 178/178 Czas reakcji 14ms Haze 25% Gama kolorów 72% Częstotliwość skanowania w poziomie 48~75KHz Częstotliwość skanowania w pionie 56~84.5Hz Maksymalna częstotliwość piksela 148.5MHz Contrast Ratio (Dynamic) Mega Czas pracy 16/7 Łączność USB 1 Zużycie energii elektrycznej (tryb wł.) 88W Zużycie energii elektrycznej (tryb uśpienia) 0.5W Wymiary 547.9 x 334.4 x 48.8 mm Wymiary opakowania 620 x 419 x 122 mm Waga netto 4.3 kg Waga brutto 5.7 kg Temperatura 0 ~ 40 Wilgotność 10-80 %, bez kondensacji Materiał ramy Non-Glossy Szerokość obudowy UD: 17.9 / LR: 9.4 Sterowanie dotykowe Tak Podstawka Tak Technologia dotykowa Capative SoC - OS Version Windows 10 IoT Enterprise Flash Memory Size 256GB
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Samsung
Model
  • <p>LH24KMCCBGCXEN</p>
Waga
  • 4,3 kg
Proporcje ekranu
  • 16:9
Pobór mocy
  • 88 W