Samsung QE43T (LH43QETELGCXEN) Baranów Sandomierski
Samsung QE43T Płaski panel Digital Signage 109,2 cm (43") LCD 300 cd/m² 4K Ultra HD Czarny Tizen 4.0 Samsung QE43T. Konstrukcja produktu: Płaski panel Digital Signage. Długość przekątnej ekranu: 109,2 cm (43"), Technologia wyświetlacza: LCD, Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Jasność: 300 cd/m², Typ …
od 3 284,36 Najbliżej: 25 km
Liczba ofert: 2
Oferta sklepu
Opis
Samsung QE43T Płaski panel Digital Signage 109,2 cm (43") LCD 300 cd/m² 4K Ultra HD Czarny Tizen 4.0 Samsung QE43T. Konstrukcja produktu: Płaski panel Digital Signage. Długość przekątnej ekranu: 109,2 cm (43"), Technologia wyświetlacza: LCD, Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Jasność: 300 cd/m², Typ HD: 4K Ultra HD. Zainstalowany system operacyjny: Tizen 4.0. Kolor produktu: Czarny Najważniejsze parametry techniczne Wyświetlacz - Czas odpowiedzi (typowy): 8 ms Wyświetlacz - Kąt widzenia (poziomy): 89° Wyświetlacz - Kąt widzenia (pionowy): 89° Wyświetlacz - Rozmiar plamki: 0,0817 x 0,2451 mm Wyświetlacz - Zasięg skanowania w poziomie: 15 - 135 kHz Wyświetlacz - Zasięg skanowania (długość): 24 - 75 Hz Wyświetlacz - Długość przekątnej ekranu: 109,2 cm (43") Wyświetlacz - Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego: Mega DCR Wyświetlacz - Długość przekątnej ekranu (cm): 108 cm Wyświetlacz - Technologia wyświetlacza: LCD Wyświetlacz - Rozdzielczość: 3840 x 2160 px Wyświetlacz - Współczynnik kontrastu (typowy): 4000:1 Wyświetlacz - Jasność: 300 cd/m² Wyświetlacz - Paleta barw: 72% Wyświetlacz - Wskaźnik zamglenia: 2% Wyświetlacz - Częstotliwość pikseli (maks): 594 MHz Montaż - Interfejs do montażu panelu: 200 x 200 mm Nośnik danych - Pojemność pamięci wewnętrznej: 8 GB Sieć - Wi-Fi: Nie Sieć - Przewodowa sieć LAN: Tak Sieć - Bluetooth: Nie Porty i interfejsy - Wersja HDMI: 2.0 Porty i interfejsy - Ilość portów wejściowych HDMI: 2 Porty i interfejsy - Port DVI: Nie Porty i interfejsy - Ilość portów USB: 1 Porty i interfejsy - HDCP: Tak Porty i interfejsy - Wersja HDCP: 2.2 Porty i interfejsy - Złącze RS232: Tak Porty i interfejsy - Wyjście audio (prawe/lewe): 1 Porty i interfejsy - Ilość portów HDMI: 2 Porty i interfejsy - Wyjście audio: Stereo Mini Jack Konstrukcja - Konstrukcja produktu: Płaski panel Digital Signage Konstrukcja - Kolor produktu: Czarny Oprogramowanie - Zainstalowany system operacyjny: Tizen 4.0 Konstrukcja - Typ ramki: 3 Bezramkowy Ergonomia - Standard VESA: Tak Wydajność - Wbudowany tuner tv: Nie Wydajność - Typ HD: 4K Ultra HD Moc - Klasa efektywności energetycznej (SDR): G Moc - Klasa efektywności energetycznej (HDR): Niedostępny Moc - Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 80 kWh Moc - Tryb wyłączenia: 0 W Moc - Zużycie energii (tryb uśpienia): 0,5 W Moc - Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz Moc - Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V Moc - Port USB: Tak Moc - Pobór mocy: 121 W Waga i rozmiary - Waga (z podstawą): 8,4 kg Waga i rozmiary - Szerokość wyświetlacza: 963,9 mm Waga i rozmiary - Głębokość wyświetlacza: 59,6 mm Waga i rozmiary - Wysokość wyświetlacza: 558,9 mm Waga i rozmiary - Waga wyświetlacza: 8,4 kg Waga i rozmiary - Szerokość produktu: 963,9 mm Waga i rozmiary - Głębokość produktu: 59,6 mm Waga i rozmiary - Wysokość produktu: 558,9 mm Waga i rozmiary - Waga produktu: 8,4 kg Dane opakowania - Szerokość opakowania: 1081 mm Dane opakowania - Głębokość opakowania: 143 mm Dane opakowania - Wysokość opakowania: 670 mm Dane opakowania - Waga wraz z opakowaniem: 11,5 kg Wytrzymałość - Skala efektywności energetycznej: Od A do G Warunki pracy - Zakres wilgotności względnej: 10 - 80% Szczegóły techniczne - Podstawa: STN-L4355F Szczegóły techniczne - Zgodny uchwyt ścienny: WMN4070SE Szczegóły techniczne - Wejście audio (mini jack): Nie Dane logistyczne - Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85285210 Certyfikaty - Certyfikaty: 60950-1 Warunki pracy - Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C Pozostałe funkcje - Interfejs do odtwarzania wideo: No Pozostałe funkcje - Certyfikaty zgodności: Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC) Klasyfikacja - Kod producenta: LH43QETELGCXEN Klasyfikacja - EAN: 8806090505171 Klasyfikacja - ID Produktu: 93475255