Opona 12.4-24 Bkt Tr 135 12PR 128A6/124A8 Tt Baranów Sandomierski
Opona 12.4-24 BKT TR 135 12PR 128A6/124A8 TT Parametry Opony Rozmiar: 12.4-24 Producent: BKT Model opony: TR 135 Nośność opony: 128A6/124A8 Ilość Płócien: 12PR Konstrukcja: Diagonalna Zalecana Felga: W11 Zalecane Ciśnienie opony: 3,50 TT/TL: TT Szerokość Nominalna: 12.40" Szerokość Katalogowa: 315 …
od 974,16 Najbliżej: 47 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Opona 12.4-24 BKT TR 135 12PR 128A6/124A8 TT Parametry Opony Rozmiar: 12.4-24 Producent: BKT Model opony: TR 135 Nośność opony: 128A6/124A8 Ilość Płócien: 12PR Konstrukcja: Diagonalna Zalecana Felga: W11 Zalecane Ciśnienie opony: 3,50 TT/TL: TT Szerokość Nominalna: 12.40" Szerokość Katalogowa: 315 mm Średnica: 24" Średnica Zewnętrzna Katalogowa: 1160 mm Waga Opony: 43.71 kg Obwód Toczny: 3573 mm Zdjęcia zamieszczonych opon są poglądowe i mogą sporadycznie odbiegać od rzeczywistości.