Gazetka lidl.pl

Lidl – niemiecki supermarket, dyskont, który przebojem pojawił się na polskim rynku i szybko zdobył uznanie jako tani sklep oferujące dobre produkty spożywcze. Z czasem poszerzył swoją ofertę, a obecnie można w nim znaleźć także ubrania, buty, dodatki do domu czy produkty sezonowe. Po latach zmieniło się także postrzeganie sklepu – nie jest to już sklep stawiający na niskie ceny, a na dobrą jakość towaru. Świadczą o tym wprowadzone w 2010 roku produkty z segmentu deluxe. Najważniejszym celem i wyzwaniem Lidla jest oferowanie klientom artykułów codziennej potrzeby w korzystnej cenie i o najwyższej jakości.

W Polsce Lidl posiada obecnie kilkaset sklepów oraz kilka dużych centrów dystrybucyjnych. Lidl to mądry wybór – tym hasłem promuje się u nas w kraju już od kilku lat. Duży budżet reklamowy pozwala na angaż do kampanii reklamowych znanych kucharzy i celebrytów (np. Pascal Brodnicki czy Karol Okrasa). Sieć znana jest też z licznych promocji i ofert specjalnych takich jak „Tydzień z..”, czy „Ryneczek Lidla”. Sklep mocno inwestuje w produkty świeże, regionalne i polskie.

Wszystkie aktualne promocje i konkursy można znaleźć także na stronie internetowej Lidla. Strona to nie tylko przedstawienie oferty sklepu, ale także opis akcji specjalnych, odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania klientów, wyszukiwarka sklepów Lidla w całej Polsce czy filmy i instrukcje do produktów. W myśl zasady Lidl – codziennie coś nowego, strona jest aktualizowana na bieżąco. Znajdziemy tu też aktualne gazetki promocyjne, a także aplikację mobilną po pobraniu której mamy dostęp do aktualnej oferty sklepu zawsze pod ręką. Aplikacja działa pod Androidem oraz systemem iOS.