carrefour.pl

Carrefour to sieć super i hipermarketów francuskich, która powstała już w 1959 roku. Z języka francuskiego oznacza „skrzyżowanie” gdyż pierwszy sklep powstał właśnie na skrzyżowaniu pięciu ulic. Obecnie w Polsce działa kilkaset marketów pod nazwą Carrefour i Carrefour Extra. Strategia zrównoważonego rozwoju zakłada rozwój w dziedzinie ekonomii, gospodarki i ekonomii.

Misja sieci to dopasowanie oferty handlowej do potrzeb klientów i zapewnienie im szerokiego wyboru produktów w jak najbardziej atrakcyjnych cenach. Carrefour ma sprzyjać prostym i przyjemnym zakupom. Każdy klient jest traktowany indywidualnie z należnym mu szacunkiem. Wartości, które wpajane są pracownikom to troska, zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie.

Oprócz szerokiej gamy produktów spożywczych, tekstylnych elektronicznych czy AGD wszystkich najpopularniejszych producentów w Polsce, sieć oferuje też artykuły pod własnymi markami – opatrzonymi logotypem Carrefoura, czy też jest to specjalna marka odzieżowa TEX. W ramach projektu marki własnej sklep współpracuje z kilkuset dostawcami z całego kraju z których ponad połowa to małe i średnie przedsiębiorstwa.

Carrefour stawia także na usługi dodatkowe takie jak usługi finansowe (karta kredytowa Visa, pożyczki gotówkowe oraz możliwość zakupów na raty, ale także możliwość opłacenia rachunków), samoobsługowe stacje benzynowe z paliwem w atrakcyjnej cenie, czy programy lojalnościowe – karta rodzinka, karta seniora i karta klienta.

Lista placówek w Twojej okolicy

Sklep nie posiada aktualnie opinii