Gazetka biedronka.pl

Biedronka to najpopularniejsza sieć sklepów dyskontowych w Polsce. Należy do portugalskiego koncernu Jeronimo Martins. Biedronka posiada już kilka tysięcy placówek w całym kraju, zatrudnia kilkadziesiąt tysięcy osób i oferuje kilka tysięcy produktów w myśl zasady „codziennie niskie ceny”. Najważniejszymi aspektami strategii sieci oprócz niskich cen jest najwyższa jakość produktów oraz bliskość sklepów i na to kładziony jest duży nacisk. Biedronka mocno wspiera polskich producentów – już dziewięć na dziesięć produktów to te pochodzące od lokalnych dystrybutorów. Obecnie oprócz produktów spożywczych w Biedronce znajdziemy też liczne produkty codziennego użytku – od artykułów kuchennych, akcesoriów do sprzątania aż po drobne AGD i RTV, a nawet elementy garderoby. CO jakiś czas sieć organizuje też specjalne promocje – np. na gry komputerowe, czy czytniki e-booków i tablety, które można wtedy zakupić w okazyjnych cenach.

Biedronka inwestuje także w stronę internetową – znajdziemy też zawsze aktualne gazetki promocyjne, ofertę specjalną oraz opis akcji tematycznych. Na stronie internetowej są też aktualne filmy promocyjne i reklamy telewizyjne, porady kulinarne i przepisy, konkursy, a nawet testy nowych produktów. Każdy może oddać swój głos i współdecydować o tym jakie produkty trafią do oferty na stałe.

Od 2013 roku klienci Biedronki mogą płacić w sklepach mobilnie dzięki dedykowanej aplikacji iKasa. Sklep wydaje także swój magazyn telewizyjny Kropka TV, a także oferuje klientom telefonię komórkową pod nazwą tuBiedronka. Dzięki wszystkim działaniom jest jedną z najpopularniejszych marek w Polsce, pięciokrotnie zdobywając tytuł Superbrands oraz zajmując wysokie miejsce w rankingu marek dziennika Rzeczpospolita.

Gazetka promocyjna "W tym tygodniu.Artykuły przemysłowe" ważna od 23-01-2017 do 05-02-2017

poprzedni
następny

strona 1