Gazetka neonet.pl

Neonet to sieć sklepów z siedzibą główną we Wrocławiu. Od wielu lat oferuje w dobrych cenach sprzęt RTV, AGD, komputery i konsole, sprzęt fotograficzny, nawigacje i akcesoria samochodowe oraz telefony komórkowe. Oprócz sprzedaży internetowej posiada kilkaset placówek w całym kraju – nawet w mniejszych miastach i miasteczkach (np. Mława, Jawor, Bielawa, Braniewo czy Łapy).

W każdym sklepie sieci można liczyć na duży wybór produktów, na niskie ceny oraz na fachową pomoc przeszkolonych pracowników. Troska o klienta jest bowiem najważniejsza – świadczy o tym przyznany tytuł Gwiazda Jakości Obsługi. Sklep oferuje dostawę towaru do domu klienta, do sieci RUCH czy stacji ORLEN, montaż sprzętu, a także atrakcyjne pakiety gwarancyjne.

Neonet współpracuje z największymi producentami sprzętu, jest m.in. autoryzowanym partnerem Samsunga. Dzięki silnej pozycji i mocnej marce sklep często oferuje promocje – można wygrać konkretne produkty, ale także bony zakupowe, rabaty czy darmową wysyłkę. Na stronie internetowej sklepu można także zapoznać się z poradami ekspertów, którzy doradzą jak wybrać dobrą pralkę, na co zwrócić uwagę przy wyborze telewizora czy ocenią plusy i minusy płyty indukcyjnej i gazowej. Warto zapisać się też do sklepowego newslettera by zawsze być na bieżąco z najnowszymi promocjami i ofertami.