ASTELL&KERN A&ultima SP1000 Poznań

Astell & Kern SP1000 Astell&Kern A&ultima SP1000 to pierwszy model z nowej serii odtwarzaczy. Urządzenie wyposażone zostało w ośmiordzeniowy procesor, który zapewnia wysoką wydajność oraz stabilną pracę. Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości HD5 zapewnia najwyższą jakość prezentowanych …

od 16 998 Najbliżej: 1,8 km

Liczba ofert: 1

Oferta sklepu

Opis

Astell & Kern SP1000 Astell&Kern A&ultima SP1000 to pierwszy model z nowej serii odtwarzaczy. Urządzenie wyposażone zostało w ośmiordzeniowy procesor, który zapewnia wysoką wydajność oraz stabilną pracę. Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości HD5 zapewnia najwyższą jakość prezentowanych informacji. Przetwornik cyfrowo-analogowy AK4497EQ umożliwia dokładne odtwarzanie natywnego dźwięku w rozdzielczości 32bit/384kHz. W odtwarzaczu zastosowano niezależne przetworniki DAC dla lewego i prawego kanału. Zapewnia to szersze pole dźwiękowe i lepszą separację stereo. Zastosowany model przetwornika cyfrowo-analogowego gwarantuje żywą i bogatą reprodukcję dźwięku. Odtwarzacz umożliwia również odtwarzanie plików w formacie DSD w rozdzielczości do DSD256. Zaawansowane technologie przetwarzania dźwięku pozwoliły na podniesienie mocy przy minimalnym poziomie szumów i zniekształceń. SP1000 oferuje szybkie przesyłanie plików oraz nowy, intuicyjny interfejs zapewniający wygodę użytkowania. USB typu C umożliwia przesyłanie plików z prędkością do 10Gb na sekundę. Złącze umożliwia zarówno transfer danych jak i ładowanie urządzenia. Zewnętrzna obudowa SP1000 wykonana została ze stali nierdzewnej, odpornej na wstrząsy. Najważniejsze cechy: 5 calowy wyświetlacz LED Bluetooth z obsługą kodeka aptX obsługa standardu USB 3.0 dwa przetworniki DAC AK4497EQ (po jednym na kanał) czas ładowania około 2 godzin bateria wystarcza do 12 godzin pracy Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany. OGÓLNA SPECYFIKACJA Wbudowana pamięć flash: 256GB Przetwornik DAC: AK4497EQ (podwójny) Stosunek sygnał/szum: 120dB niezbalansowane 122dB zbalansowane Zniekształcenia THD: 0.0005% niezbalansowane 0.0008% zbalansowane Pasmo przenoszenia: 20 - 20.000Hz Czułość wyjścia: 2.2V niezbalansowane 3.9V zbalansowane Impedancja wyjściowa: 1 Ohm zbalansowane słuchawki 2 Ohm Wi-Fi: NIE Bluetooth: TAK Wyjście słuchawkowe: 3.5mm mini jack 2.5mm micro jack DAC z wyjściem USB: NIE Procesor DSP: NIE Regulacja głośności: TAK Etui ochronne: TAK Procesor: Octa-core Formaty audio: AAC APE AIFF ALAC FLAC MP3 OGG Vorbis WAV WMA DFF (DSD) DSF DSD 256 DSD 128 DSD 64 aptX: TAK Czas pracy na baterii: do 12h Obsługiwane słuchawki: Do 100 Ohm Do 150 Ohm Do 200 Ohm Do 300 Ohm Obsługa kart pamięci: micro SD do 256GB INNE: przesłuch: 138dB :: DAC o rozdzielczości 32bit/384kHz :: wyświetlacz LCD o rozdzielczości 720x1280 :: pojemność baterii: 3400mAh :: antena wielokierunkowa :: wielofunkcyjne pokrętło Wysokość: 13.2cm Szerokość: 7.6cm Głębokość: 1.6cm Waga: 386.6g stalowy 387.9g miedziany Gwarancja: 24 miesiące Czas ładowania baterii: 2h Przetwornik DAC: AKM AK4497

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Rodzaj
  • Odtwarzacz MP4
Wyświetlacz
  • Tak
Producent
  • Astell&Kern
Kolor
  • Czarne

Opinie ASTELL&KERN A&ultima SP1000 Poznań

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 1 opinia